Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Ośrodek Pomocy Społecznej w Szprotawie

Konkursy


 

 

Nabór na stanowisko koordynator projektu

Ośrodek Pomocy Społecznej w Szprotawie ogłasza nabór na stanowisko koordynator projektu w związku z realizacją projektu "Aktywna integracja alternatywą na lepsze jutro" finansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego

ZAŁĄCZNIKI:

 


Nabór na stanowisko asystent ds. księgowych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Szprotawie ogłasza nabór na stanowisko asystent ds. księgowych w związku z realizacją projektu "Aktywna integracja alternatywą na lepsze jutro" finansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZAŁĄCZNIKI:

 

 


 

Otwarty Konkurs Ofert

Utworzono dnia 03.12.2020
 
 

30 listopada 2020 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Gminy Szprotawa.
 
Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów określonych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzących działalność pożytku publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób pn. „Przygotowywanie i wydawanie posiłków w jednostkach oświatowych Gminy Szprotawa dla dzieci i młodzieży objętych pomocą społeczną”.
Oferty należy składać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Szprotawie, ul. Żagańska 6, tel. 68 376 32 30 do dnia 28 grudnia 2020 r. do godziny 15:00

ZAŁĄCZNIKI:

 
 

Ośrodek Pomocy Społecznej
w Szprotawie

ul. Żagańska 6
67-300 Szprotawa
tel/fax: 68 376 32 30

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
w godz: 7.00 - 15.00